Vil du vite mer om oss og våre produkter? Ta kontakt!

Vi tilbyr deg enkel og trygg logistikk helt frem til din byggeplass!

Både administrasjon og produksjon holder til i Vikeså, like ved E39 mellom Egersund og Stavanger. Herfra er det dessuten kort avstand til Sandnes Havn og Ganddal godsterminal. Dermed er det enkel for oss å nå fram til deg, enten det er via vei, bane eller båt.

Osmund Løge

Leder salg & marked, reklamasjonsansvarlig

Tlf: 46929393
osmund@duploelement.no





Geir Frode Risa

Daglig leder

Tlf: 90055247
geir.frode@duploelement.no

Harald Idland

Produksjonsleder

Tlf: 47451230
harald@duploelement.no

Rober Myklebust

Prosjektering

Tlf: 41326678
rober@duploelement.no

Syvert Dversnes

Prosjektering

Tlf: 99411712
syvert@duploelement.no

Vidar Aamodt

Produksjonsformann

Tlf: 40537159
vidar@duploelement.no